Poznaj Mrzeżyno

Kameralna miejscowość nad Morzem Bałtyckim

POZNAJ MRZEŻYNO

Apartamenty Willa 3D

Poznaj nas

Zapraszamy nad Morze Bałtyckie

Mrzeżyno to nadmorska miejscowość wypoczynkowa i kąpielisko morskie, położone nad zatoką pomorską u ujścia rzeki Regi, 18 km od Kołobrzegu. Co roku latem Mrzeżyno odwiedza duża liczba turystów i osób przyjeżdżających nad Morze Bałtyckie.

Walorami turystycznymi miejscowości są: położenie nad morzem, ujście rzeki, mikroklimat nadmorski, szerokie piaszczyste plaże, port morski, nadmorskie bory sosnowe, możliwość wędkowania.

Nadmorskie lasy

Bór bażynowy to nadmorski bór sosnowy, który można spotkać przed wydmami i plażą w Mrzeżynie. Tworzy niesamowity mikroklimat, zapach oraz pięknie wygląda, gdy słońce przebija się przez korony drzew. Mrzeżyno znane jest z ładnych plaż oraz wydm, osiągających nawet 30 m wysokości. Nowo stworzone ścieżki spacerowe dopełniają obraz pięknej, nadmorskiej miejscowości.

Atrakcje

Atrakcje Mrzeżyna to między innymi: malowniczy port, falochrony portowe z inspirującym widokiem na morze, pomnik Zaślubin Polski z morzem, kościół z 1912 roku oraz zabytkowa chałupa rybacka. Miasteczko posiada bogatą bazę sportową z salą sportowo widowiskową, siłownią, salami fitness oraz boiskami do piłki nożnej i piłki siatkowej-plażowej.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Atrakcje w okolicy

Odpoczynek

Dwie plaże

Kąpielisko Mrzeżyno, jako jedno z nielicznych w Polsce w 2010 r. otrzymało Błękitną Flagę – certyfikat potwierdzający najwyższą dbałość o bezpieczeństwo plażowiczów, środowisko naturalne oraz czystość wody. Turyści mogą korzystać z dwóch plaży (po obu stronach rzeczki). Jedna z nich, tzw. plaża wojskowa, charakteryzuje się szerokością i spokojem. Można nią dojść aż do Pogorzelicy. Szukasz prywatnej plaży? Musisz sprawdzić ten kierunek.

Czytaj więcej

Dla aktywnych

Spędzanie czasu

Spływy kajakowe – szlak kajakowy zaczyna się w Świdwinie i kończy w bazie OSiR w Mrzeżynie ok. 140 km. Rzeka Rega to łatwa i malownicza rzeka. Dla miłośników wędkowania można wybrać się statkiem na połowy dorsza. Na plaży znajdzie się również kilka ofert dla miłośników sportów ekstremalnych tj. nurkowanie, windsurfing, przejażdżki na skuterze wodnym, bananie.

Czytaj więcej

Restauracje

Kuchnia nadmorska

Polecamy pyszne ryby w porcie w Mrzeżynie oraz okoliczne lodziarnie. Jeśli są Państwo fanami dorszy, halibutów czy łososi, to w Mrzeżynie znajdą Państwo lokale, które od lat specjalizują się w przyrządzaniu pysznych, nadmorskich potraw w każdej formie. W ofercie można znaleźć ryby z pieca, smażone oraz wędzone, które pakowane są również próżniowo.

Czytaj więcej

Zobacz naszą ofertę

Opinie Klientów

Mrzeżyno to kameralna miejscowość, bez tłoków największych kurortów. Ładna plaża i malowniczy port oraz bliskość innych miejscowości nadmorskich powoduje, że można tutaj spokojnie wypoczywać, a gdy najdzie nas ochota, odwiedzać inne miejscowości jak Kołobrzeg, gdzie możemy dojechać rowerem. Pokój na poddaszu jest przestronny i idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi.

Joanna, Wrocław

Willa 3D oferuje zadbane, czyste i komfortowe pokoje wakacyjne na wynajem. Cena jest bardzo przystępna i w tej lokalizacji, ciężko znaleźć bardziej opłacalną ofertą na całym polskim wybrzeżu. Gospodarze są bardzo mili i zapewniają wszelkie potrzebne wyposażenie, informacje oraz pomoc w spędzeniu udanego urlopu. Obiekt jest dobrze wyciszony.

Tomasz, Poznań

Poznaj nas

Kontakt

Willa 3D
Al. 1000-lecia 3D
72-330 Mrzeżyno

tel: 505 785 955
e-mail: mrzezyno@willa3d.pl
www: http://www.willa3d.pl/